Структура виробництва

В ПрАТ “ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ” виділені 5 основних видів виробництва:

магнезіальне виробництво;
шамотне виробництво;
шамотовипальне виробництво;
високоглиноземне виробництво;
виробництво неформованих вогнетривів.

 

Магнезіальне виробництво

Магнезіальне виробництво характеризується широким асортиментом періклазовий, періклазохромітових, хромітоперіклазових виробів, які застосовуються для футерування мартенівських і електросталеплавильних печей, конвертерів, обертових печей, теплових агрегатів. Випал продукції виробляється в високотемпературної тунельної печі довжиною 156м з автоматичним режимом випалу. Пресова ділянка виробництва оснащений гідравлічними пресами німецької фірми “Laeis Bucher” із зусиллям пресування від 1250 т до 2500 т.

Одним з перспективних напрямків діяльності ПрАТ “ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ” є поліпшення технічних характеристик магнезіальних вогнетривів, які, за прогнозами експертів, в найближчому майбутньому залишаться основним конструкційним матеріалом для футеровки сталеплавильних і металургійних агрегатів. Серед магнезіальною продукції виробництва ПрАТ “ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ” особливе місце займають періклазоуглеродістие вогнетриви, що дозволяють забезпечувати проведення прогресивних металургійних процесів на провідних підприємствах України та світу.

Шамотовипальне виробництво

Шамотовипальне виробництво – це різноманітність продукції, що випускається вогнетривкої продукції, яке включає в себе складні і особливо складні фасони, вогнетриви для розливання сталі, стінові вогнетриви, вогнетриви загального призначення і багато іншого. Пресова ділянка виробництва оснащений гідравлічними і механічними пресами вітчизняного виробництва, системою конвеєрів, що забезпечують многомарочни висадку вогнетривів для випалу в тунельних печах. Виробництво обладнане тунельними печами довжиною 168 і 87м.

Шамотообжіговое виробництво

Шамотообжіговое виробництво спеціалізується на виготовленні алюмосилікатних шамоту різних фізико-хімічних властивостей для забезпечення виробництва продукції муллитокорундовая, муллітові, Муллітокремнеземні і іншого складу в високоглиноземний і шамотном виробництвах, а також неформованих вогнетривів. Основне обладнання шамотообжігового виробництва – обертові печі.

Високоглиноземне виробництво

Продукція високоглиноземистого виробництва має широкий спектр застосування і використовується для футерування доменних печей і повітронагрівачів доменних печей, трубопроводів гарячого дуття, сталерозливних і чавуновозних ковшів, футерування ковшів-вакууматора позапічної обробки стали, теплових агрегатів кольорової металургії. Вироби високоглиноземисті виробництва мають високу міцність і вогнестійкість. Виробництво оснащене гідравлічними пресами «LAEIS» зусиллям пресування від 1250т до 1600т. Випал вогнетривів проводиться в тунельної печі довжиною 156м.

Виробництво неформованих вогнетривів

Виробництво неформованих вогнетривів – відносно новий напрямок діяльності ПрАТ “ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ”, яке є частиною масштабної інвестиційної стратегії підприємства, спрямованої на диверсифікацію виробництва.

Виробнича лінія виробляє вогнетривку бетонну суміш для металургійної, феросплавної, алюмінієвої і цементної промисловості. Потужність виробничої лінії дозволяє виробляти близько 16 тисяч тонн продукції на рік.

Виробнича лінія оснащена високотехнологічним обладнанням компанії “GALICO” (Словаччина) і фірми “EIRICH” (Німеччина), що є світовими лідерами в області виробництва з виготовлення сумішей техніки.

Виробництво вогнетривких сухих бетонів не передбачає випал, як у класичній технології виробництва вогнетривких виробів. Це дає значну конкурентну перевагу новим матеріалам, так як для їх виробництва не використовується дорогий природний газ.

З запуском нової виробничої лінії значно розширився асортимент продукції, що випускається, в першу чергу, затребуваними у споживачів марками утеплюють і шлакообразующих сумішей ЛПС і УСК-Л. Дана продукція використовується при розливі різних марок сталі, зокрема, для облаштування изложниц, кристалізаторів, стальковшей і промковшей.

Меню